Certyfikaty


 

Certyfikaty Goethe Institut i Cambridge


Oferujemy Państwu możliwość skutecznego przygotowania do najbardziej prestiżowych egzaminów językowych, sygnowanych przez Goethe Institut (język niemiecki) i University of Cambridge (język angielski). Proponujemy zarówno programy intensywne, jak i długofalowe. Decyzja co do długości i poziomu przygotowania podejmowana jest zgodnie z potrzebami słuchaczy oraz ich poziomem umiejętności językowych. Wykształcenie i doświadczenie naszych lektorów daje Państwu większą szansę na sukces.

 

Szeroki wybór - wielkie możliwości


Zajęcia przygotowujące do egzaminów językowych z języka niemieckiego można rozpocząć od poziomu A1 (Goethe Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1).  Poziomy wyższe - B1 i B2 - zwieńczone są egzaminami uprawniającymi do podjęcia pracy lub studiów w Niemczech: Zertifikat Deutsch, Goethe Zertifikat B2 lub DSH. Do wszystkich z nich - także tych na poziomach C1, C2 i C2+ - mogą Państwo przygotować się z nami.

Do nauki w celu zdobycia certyfikatu zachęcamy młodzież w wieku od 10 lat oraz dorosłych. 

 

Umiejętności językowe potwierdzone certyfikatem wydanym przez University of Cambridge to świetny wstęp do kariery w krajach anglojęzycznych. U nas mogą Państwo przygotować się do każdego z tych egzaminów, łącznie z First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE), Certificate of Proficiency in English (CPE), oraz biznesowych, akademickich i prawniczych.