Angielski biznesowy


Biznesowy kurs języka angielskiego

Przygotowanie do egzaminu BEC (wszystkie poziomy)

 

Dumą naszego kursu jest ogromna ilość materiałów dodatkowych przygotowanych dla naszych kursantów, w tym multimediów - filmów i nagrań. To nie tylko nauka z podręcznikiem, lecz zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie!

 

Na zajęciach rozmawia się o zarządzaniu, marketingu, sytuacjach i praktykach firmowych, przeprowadza prezentacje, symulacje rozmów z klientami, negocjacji oraz spotkań. Wszystko, co potrzebne jest do swobodnej współpracy z klientem anglojęzycznym lub do pracy w firmie zagranicznej. Wszystko wyłącznie po angielsku!

 

Kurs skierowany jest do osób o znajomości języka na poziomie od początkującego do średnio zaawansowanego (A1, A2, B1). A także do tych, którzy nie boją się poznawać języka nieszablonowo - za to skutecznie i z pasją.

 

A oto kilka szczegółów formalnych:

 

+ tworzymy tylko małe grupy - najwyżej 4-osobowe;

+ pracujemy na podręcznikach przygotowujących do egzaminów BEC oraz materiałach multimedialnych opartych na tematyce biznesowej;

+ zapewniamy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną Panią Lektor;

 

Termin: 1 spotkanie w tygodniu po 2 godziny,

Koszt: 30 zł/h

Czas trwania: zależnie od poziomu

 

Egzaminy Cambridge BEC są uznawane przez wiele światowych korporacji (takich, jak Microsoft, GlaxoSmithCline, Ricoh, Deutsche Bank AG), uniwersytetów oraz przez polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej jako świadectwo umiejętności językowych. Nasz kurs przygotowuje do egzaminów BEC poprzez pracę z podręcznikiem oraz przykładowe testy, jak również symulację części ustnej egzaminu.

 

Zapraszamy!